Dziękujemy za odwiedzenie naszej nowej strony. Jako nowoczesna firma, chcemy dać Państwu możliwość pozostania w kontakcie z nami i z naszą ofertą. Nowy system zarządzania treścią pozwoli na regularne aktualizacje naszego serwisu.

W chwili obecnej strona jest ciągle rozbudowywana. Dokładamy wszelkich starań, aby już wkrótce zaprezentować Państwu pełen zakres naszej oferty. Obecnie służymy informacjami w temacie łączności kompleksowej. Kładziemy głęboki nacisk na integrację już istniejących systemów łączności, jak również wdrażanie najnowszych osiągnięć techniki.

Jeśli te tematy odpowiadają Państwa zainteresowaniom, zapraszamy w niedalekiej przyszłości ponownie.

W międzyczasie pozostajemy do Państwa dyspozycji pod numerem telefonu +48 602882572 lub +48 334867119 oraz faksem +48 334867219 Oczekujemy na kontakt z Państwa strony. Zapraszamy również do kontaktu mailowego pod adresem: serwis@ap-telkom.pl.

Jeśli nie znacie Państwo naszej firmy i nawiązujecie z nami pierwszy kontakt online, będzie nam bardzo miło! Będziemy wdzięczni za uwagi i pytania, na które odpowiemy jak najszybciej.

Kilka słów o naszej firmie: rozpoczęliśmy działalność w 1998 roku i od tego czasu funkcjonujemy z sukcesami na rynku mediów telekomunikacyjnych oraz komputerowych. Specjalizujemy się w branży telefoni VoIP oraz GSM i ISDN. Nasi stali Klienci cenią w szczególności rzetelność usług oraz fachową poradę w temacie zmniejszenia wydatków z tym związanych.

... po co przepłacać kiedy nie trzeba ;)